les-francais-auraient-ils-une-dent-contre-l-hygiene-bucco-dentaire

About

Our clinic was established to make high quality dental services accessible.

We evaluate all the patients who referred to us individually and decide the best treatment option for her/him please check “our services” below. We fix not only health problems with your teeth but also the aesthetic problems with your smile. Experienced specialists in different field of dentistry are waiting for you in our fully equipped, hygienic in world standarts, home like dental clinic. Our greatest source of happiness is to see our patients smiling faces after our treatment. We invite you to İzmir- The Pearl of The Aegean Sea- for pearly smiles. Please check the contact information and keep in touch for the best smiles.

Services we offer in our clinic

We provide services in many fields with specialized dentists and our latest technology methods.

Team

Media

Messages from patients

İzmir Bayraklı Diş Hastanesi

Diş problemleri çoğu zaman hayatımızı zorlayacak ölçüde ağır hale gelebilir. Genelde ağrılarla, sıkıntılarla gündemimize taşınsa da aslında ağız ve diş sağlığı sürekli ve özenli bakım gerektiren bir alandır. Bayraklı diş hastanesi uluslararası standartlarda sağladığı üst düzey sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygulamaları ile İzmir’in Bayraklı ilçesinde kaliteli ve ağız ve diş sağlık hizmetlerini sunuyor. Ev rahatlığında sunulan sağlık hizmetleri doğrudan hasta memnuniyetini hedefliyor. Yalnızca Bayraklı sakinleri için değil İzmir’in tümüne ve bölgeye yönelik faaliyet gösteren Özel Bayraklı Diş Hastanesi güler yüzlü ekibiyle hizmetinizde.

 

İzmir Bayraklı diş hastanesi arayışında olan kişiler hem kaliteli sağlık hizmeti almak hem de oldukça konforlu bir şekilde zaman geçirmeyi önceliyor. Gerçekten de ağız ve diş sağlığı için sunulan hizmetin kalitesi büyük önem taşıyor. Birçok insan için bir klişe haline gelen “dişçi korkusu” Özel Bayraklı diş hastanesi ile ortadan kalkıyor. Diş hekimliği söz konusu olduğunda hijyenin taşıdığı önemin farkında olan Bayraklı diş hastanesi, hastaların kendilerini rahat hissederek hizmet alabilmesi için tüm şartları sağlıyor. Ev konforunda tasarlanan polikliniğin her alanında yüksek kaliteli hizmet alacaksınız. İnsan ve tıp etiği odaklı bir çalışma anlayışına sahip olan hastanede hizmet kalitesi de bu yönde geliştiriliyor. Hastayı merkeze alan bir yaklaşımla son teknoloji tıbbi imkanlar seferber ediliyor.

 

İzmir’de sağlığın birçok alanında olduğu gibi ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde de gelişmiş hizmetler söz konusu. İzmir Bayraklı diş hastanesi arayışında olanlar için Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilke edindiği güler yüzlü hizmet anlayışı ile hasta memnuniyetini temel alarak çalışıyor. Ağız ve diş sağlığının her alanında Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile üst düzey kalitede hizmet alabilir, daha iyi gülüşlerle daha mutlu bir hayatın temellerini atabilirsiniz. Randevu almak veya danışmak için şimdiden iletişim kurabilirsiniz.