Bir diş implantı, diş yerine bir diş veya köprüyü tutmak için çenenize yerleştirilen yapay bir diş köküdür. Dental implantlar periodontal hastalık, yaralanma veya başka bir sebepten dolayı dişlerini kaybetmiş kişiler için bir seçenek olabilir.

Merak Ettikleriniz

İzmir Bayraklı İmplant Tedavisi

Bir veya daha fazla diş kaybetmiş kişiler için diş implantları yedek diş işlevi görerek bu probleme etkili bir çözüm getirmektedir.  İzmir’de yaşayan kişiler için de implant yaptırma ihtiyacı ortaya çıkabilir. Bayraklı implant hizmeti ise en çok aranan hizmetler arasındadır. Daha güzel bir görünüm ve rahat gülüşler için diş implantları idealdir. Eksik bir dişin görünüşü sizi rahatsız edebilir. Bu da özgüveninizi olumsuz etkileyebilir. İzmir implant hizmeti veren klinikler bu sorunu gidermede yardımcı olabilirler.

Dental implantlar kalıcı ve güvenlidir. Takma dişlerin aksine her zaman ağızda sıkıca kalır. Daha da önemlisi görünüm itibariyle doğal dişlerden kolayca ayırt edilemez. Tek bir diş implantı hem kaybedilen doğal dişin hem de kökünün yerini alır. Ayrıca bu yolla kemiğiniz de daha iyi korunur. İmplant işlemi eksik diş ya dişleri değiştirmek için hızlı ve güvenli bir çözüm yöntemidir. Bir diş implantı diş hekiminizin sizin için özel olarak hazırlayacağı bir yedek diştir. Böylece daha özgüvenli gülüşler için ilk adımı atabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibi ile İzmir Bayraklı implant tedavisini Özel Smyrna Polikliniğinden uluslararası standartlarda alabilirsiniz.

Ağız ve diş tedavileri söz konusu olduğunda sağlığınız her şeyden önemlidir. Bu açıdan hem hijyen kurallarına tümüyle uyan hem de son teknolojieri kullanarak tedavileri en uygun şekilde gerçekleştiren bir merkezden hizmet almak büyük bir şanstır. Özel Smyrna Ağız ve Diş Polikliniği diş hekimliğinde hijyenin taşıdığı önemin farkında olarak üst düzey sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygular. Bununla birlikte, danışmanızdan tedavi sürecinize kadar her adımda kendinizi evinizin konforunda hissedersiniz. Bunda mekan dizaynının rahatlatıcı pozitif etkisinin yanında, ekibin tümüyle ilke edindiği güler yüzlü hizmet anlayışının da etkisi vardır. İzmir implant tedavisi için doğru tercih Bayraklı’da hizmet veren Özel Smyrna Ağız ve Diş Polikliniği olacaktır. İmplant ve diğer tedavi türlerinde sizin için en uygun uygulamalar uzman hekimlerin ortak kararı ile uygulanacak, tüm süreçler sizin memnuniyetinizi önceleyerek gerçekleştirilecektir.